BEN BUSE BENİ İYİ SİKECEK BİRİLERİNİ ARIYORUM.... ARA BULUŞALIM!00237 800 09 09
Ben Duygu benide bu şekilde sikecek varsa arasın Telefonum:0043 720 71 53

İlk eşim çok iyi arkadaş Austin tanıştığımda hoş bir şok oldu. Tek arkadaşı, Austin ve karısı Paige onun ziyaret etmek için davet edildiğimizde bir yıl evli olmuştu Kevin ve ben. Ne beklediğimi bilmiyordum. Yirmili bizim olduğumuzu ve Kevin Austin otuz üç ve yirmi dokuz Paige ama bak ya da "eski" insanlar gibi hareket etmediler söyledi.

Güldüm ve O kadar da yaşlı değilim. "dedi. Ama gizlice ortak yaş farkından dolayı küçük olduğumu düşünmüştüm.

Kocamın adı Kevin ve hayatımın aşkı, Teksas uzun sarışın sörfçü asi saç, biraz mürekkep ve bir kalp boyutu.

Geldi ve hemen bir ayı Kevin koymak yanıtladı kapı ve adam onların çaldığında. Kucaklaştılar olarak orada garip bir saniye durdum. O zaman Paige arkalarından çıktı ve dedi ki, "içeri Gel. Bu ikisi çok, bir Kankalığın için gördüğüm en yakın şey birbirimizi seviyoruz."

İyi birbirimizi görmek olduğuyla meşgul oldukları için güldüm. Herkes içeri girdi. Tanıtımları yapıldı ve Kevin haklıydı. Austin çapkın iyi bakıyordu. Kafasını kenarlarına yakından traş edildi ama kafasının üstündeki saçlar daha uzun ve geriye taranmış. Ayrıca bir keçi sakalı bulunuyor ve gözlerini köşesinde kıvrımları her zaman ağzını olmasa bile gülüyordu.

Çok sıcak oldu. Ben tepkimi anlatamam. Ellerim yapış yapış var, kalbim hızlandı, bacaklarımın arasında bir sıcaklık hissettim. Kimse bana daha önce doğrudan veya anlık etkisi vardı.

Ertesi sabah yetişkin içecekler düşkünlük ve arayı oldukça uzun bir geceden sonra, Paige favori kahvaltı restoran brunch için bizi davet etti.

Austin çalışmak zorunda ve zaten yaşına geldiğimizde gitmişti.

Restorana vardık ve bir bağlama oturan var, iyi görünümlü genç adam masamıza yaklaştı ve aşağı Paige yanına oturdu. Bu koyu saçlı adam kolunu koydu ve onu öptü, sonra da bizi tanıştırdı. "Çocuklar bu Vincent. Benim bir arkadaşım."

Ne düşündüm oluyordu. Austin evet bu adam yakışıklı oldu ama lanet olsun, ne düşünür? Bu yemek ne kadar da zor olacaktı. Sana söylemek istediğim, kafamda dönüp duran bir sürü düşünce vardı ve hiçbiri güzel.

Küçük bir konuşmadan sonra Vince kucağında Paige elini fark ettim. Onun şort olsa sikini ovuyordu görünüyordu. Kevin kaburga dirsek ve onu sorgulayan bir bakış attı. Kulağıma fısıldadı, "sonra anlatırım."

Herkes Paige şimdi Vince şort içine elini kaymış ve onun sert horoz okşadı söyleyebilir diye düşünmüştüm. daha iyi olmalı. Kolunu aşağı yukarı hareket ve daha az fark gizli ama hiç hareket ediyordu. Hiçbir şey gibi normal bir konuşmayı bunca zamandır devam ediyordu.

Vince biraz brunch sırasında utangaç ve biraz söylendi. Nasıl tepki vereceğimi bilmiyordum ve bunu halletmek için ve bırakın sabırsızlanıyordu. Yürüdük olarak yemek sonunda, Paige dedi, "Vince beni eve bırakacak. Çocuklar cipimi alabilir misin? Evde buluşuruz."

"Tabii," Kevin anahtarlarını alacağım dedi.

Vince Paige’in cipti daha uzakta iken ön tarafa küçük arabasını Park etmişti. Vince’in araba ile uzaklaşırken başını geri alındı görebiliyordu, gözleri kapalı. Onları bir kez daha yakın var Paige’in kafasının arkasına yukarı ve aşağı kucağında sallanan görebiliyordu.

Gözlerimi kaçırdı ve ben inanamadım. "Açıklaman gerek." Kevin söyledim.

İçini çekti ve dedi ki, "Austin ve Paige biraz daha farklı."

"Seni Düşünüyorum." Diye cevap verdim.

"Tam olarak swinger değiller ama hiç biri de tam olarak sadık değildir,” dedi.

Yani Austin ne oluyor biliyor "öyle mi?" Sordum.

"Muhtemelen, ama şart değil,” diye cevap verdi.

"Evet, bu çok boktan," basıp kollarımı geçerken dedim.

"Bu konuda Austin sormalısın. Ben," Kevin içini çekti daha çok daha iyi anlatıyor.

On sekiz yıl, onun eski kuzeni küçük bir araba kazası oldu o günden sonra Paige bir çağrı aldı. O yaralı değildi iken, alkol o kadar durumu idare gitmesi gerektiğini düşünüyordu. Austin işten eve gelmeden gitti.

Zaman Austin bir kaç saat için eğlenmeye gitmiştik eve geldi. Sıcak küvet kapağı ve baloncuklar mükemmel Margarita yapıyorduk oluruz. Austin duş ve kısa bir süre sonra bize katıldı.
Gerçekten çok iyi durumdaydı. Karnı düz ve kolları kaslı şişti.

Bize karşı çıkıyordu ona bakarken buldum kendimi. Normalde, zaten çıplak olduğumuzu düşünebilir, ama gördüğüm şeyden sonra henüz yeterli ve rahat değildim, hiç olurdum emin değildi.

İçtik, duymadım eski hikayeleri yeniden yaşamak sohbet etti ve eğlendi. Neredeyse tüm hikayeleri Austin Kevin soran Vegas filmindeki adam gibi sondaj ile sona erdi, "Ama ölür mü?"

Üçüncü margarita ile iyi bir vızıltı vardı.

Austin su altında ulaştı ve kapalı onun şort çıkardı ve törenle kıyısında bıraktım. Bir an için kırmızı yüzlü olduğumu ama sonra Kevin de çıkardı.

"Takım elbisemi çıkarmayacağım," söyledim.

"Aww… perişan oldum," dedi Austin ve ikisi de güldü.

Birkaç dakika sonra Kevin elimi suyun altına uzandı ve onun horoz üzerine yerleştirdi. Sabit yarısı oldu, bu yüzden birkaç kez sonra bırak onu okşadım. Geriye dönüp elimi koyduğunda sabit elimden Kaya var o kadar ama onu tuttum.

"Brunch sor," Kevin söyledi.

Bunu yapmak için deiced kadar sadece kafam iyiydi. "Evet. Sana bir şey sormak istiyorum,” dedi Austin.

"Devam et. Ben açık bir kitap gibiyim," diye karşılık verdi.

"Vincent bugün adında genç bir adamla tanıştım. Onu tanıyor musun?"

Austin çarpık bir gülümseme sırıttı ve cep telefonunu ulaşmak için durdu. Kabarcıklar önemsiz kaplamış onu çıplak henüz görmemiştim vardı. Horoz büyük değil, küçük ama mükemmel manscaped ve yarı sert değildi. Normalde bir horoz hakkında söyleyebilirim bir şey değil, güzel olarak tarif ederdim. Ellerini kuruladı ve cep telefonunu açtı ve banka oturdu. İçinden döndü ve kısa bir video klip çekti ve dedi ki, "Ahh… işte burada."

Bana doğru telefonu çevirdi ve Paige yüzünü ve ellerini yukarı ve aşağı bir horoz üzerinde ilerlemişti o ekranda. Sonra adama dedim ki, "Oh bok duyabiliyordu, boşalmak için gidiyorum…"
Vincent sesi olduğunu söyleyebilirim.
Paige hızlandırdı. Adam kafasının arkasından yakaladı ve yukarı onun horoz itti olarak onu yatırıp boğazını içine derin onu zorluyor. Video onun horoz darbe ve Paige yutmuş gibi pompalama görebiliyordu. Sadece Paige horoz onun cum vurdu kafasını kaldırdı ve son bir hamle yapmış olabilir diye düşündüm.

"Ah, saçların indi," dedi adam.

Paige geri aşağı onun mil taç çizgisine sürdü aşağı çektiğini cum temizlenmesi için dilini kullandı eğildi. Başını kaldırdı sikini çıkardı ve elindeki kamera gülümsedi ve sordu: "Beğendin mi?"

Vincent sormadı, izleyici olan, alıcının olmamasına rağmen, benim için konuşuyordu. Bana doğru saçlarını cum damlama ile bakıyordu ve dudakları bulaşmış. Hem de biraz mahcup oldu. O videoyu izledim daha hızlı Kevin okşamaya başladım bilmiyordum. Elimi tuttu ve beni durdurdu. "Sıcak küvet herhangi bir daha bunu yaparsan cum ile dolu olacak." Dedi.

Austin güldü ve hepimiz çatlak.

"Çok Sıcak" diye sordu değil mi?

"Bunu sana gönderdi inanamıyorum," dedim. "Kıskanmıyor musun?" Meraktan sordum.

"Tanrım,” dedi.

Açık evlilik, sallanan ve hayat hakkında derin bir tartışmaya girdik. Bir tartışma tür sadece gerçekten sarhoş ya da baygın ve engellemeler ve sosyal incelikler askıya alınmasını da olabilir.
"Erkek veya kadın yeni biri ne de yaşamak isteyen için kötü hissetmek yapılması gerektiğini düşünmüyorum cinselliği inkar ettiler." dedi. "Kadınlar, özellikle de henüz cinsel arzularını bastırmak ve erkekler daha çeşitli için daha büyük bir kapasiteye sahip şartına edilmiştir. Bir kız birbiri ardına birden çok ortak bir doğru ile seks yapabilir. Oysa bir adamı kurtarmak gerekiyor. Bir kadının cesaret hayranlık duyuyorum bu egzersiz için tercih etmeli” görüşlerini söyledi.

"Eğer önemli diğer bir satın alamazsa ne olacak? Ne kıskançlık?" Sordum.

"En duygular gibi temel nedeni var. Kıskançlık örneğin kıskanç kişinin güvensizlik üzerine kuruludur. Aynı fikirde olsam mesela, ya da onun tek bir itirazı yoksa onu kaybetmekten endişe ediyorlarsa başka bir ile seks zevk olabilir.” dedi. "O dedi, ancak bir duygu devalüasyon değil. Tüm hayatın yolculuk boyunca farklı noktalarda bulunuyoruz” diyerek bitirdi. "Kızım yeni insanlarla deneyim görmek çok hoşuma gidiyor. Beni tahrik ediyor. Aslında sadece benim kuralım. Ya izlemek için bir resim, bir video ya da aldım."

"Eğer Sharon bana böyle bir video gönderdi eğer eşyalarımı kaybederim," dedi Kevin.

"Dediğim gibi, hepimiz farklı yerlerden geldik. Sen aşka layık olmadığımız anlamına gelmiyor,” diye karşılık verdi.

"Vay canına. Bazı entelektüel saçmalık,” dedim.

"Daha hayatın anlamını hissediyorum ne söylesem beni anlamanıza yardımcı olacaktır." Diye sordu.

"Oh, bu çok değerli olurdu,” dedim.

"Sevmek ve sevilmek. Bu kadar basit,” dedi.

Verecek cevabım yoktu. Mantıklı sanırım.

Austin, "bu kadar sessiz bir dönem dalmıştır, uyumaya gidiyorum. Size iyi eğlenceler."

Ayağa kalktı ve sikini üç dörtte gevşemişti. Su vücudu damlıyor yine bacaklarımın arasında bir sıcaklık hissettim. Austin havlu ve bir takım elbise, kuru yakaladı ve güvertedeki arka kapıya şeyler hala doğru değildi.

"Telefonunu bıraktı. Daha fazla video var mı?" Sıcak küvet etrafında bunun için yalpaladı gibi Kevin sordu.

Austin ismini ve telefonunu unuttu ama o zaman daha çok görmek istiyorum düşündüm söyle başladım. "Muhtemelen. Eğer kilitli olup olmadığını merak ediyorum," diye fısıldadım.

Kilitli değildi ve Galeriyi açtığımızda, fotoğraflar ve videolar yüzlerce. Tam zafer ve diğer adam Vincent ile Paige daha birçok video ve bir kaç Austin horoz gördüm.

Sonunda Kevin izlemek için bir film seçtim ve küçük ekran üzerinde hunkered ve Paige kesinlikle korkunç bir kesilmemiş horoz ile genç bir İspanyol adam tarafından dövülerek elde izledim. Saç tam bir el vardı ve arkasından pompalı olarak geri her itme ile başını sıçrama oldu.
Aşağı telefon ona saldırdım, kravat dizeleri hızlı çeker birkaç bikinimi dökülme Kevin batmaz. Horoz beton gibi video izlemek zordu. Birkaç kez sonra dizlerimin üstüne çıktı, onu memnun ve onun mil kendimi saplandı. Yukarı ve aşağı onun sert horoz kambur gibi bir düşünce vardı. "Hiç Paige becerdin?" Uzun bir araya geldi ve benimle evlenmeden önce onlarla arkadaş olduğunu bilmek istedim.

"Hayır, ama bir gece, parti sırasında birkaç kez benim horoz okşadı. Benden küçük bir kardeşim olarak düşündüğü için beni becermesine izin vermedi. Ama çok eminim ki, Eğer bana izin verse olurdu," dedi bana.

Arka kapının açıldığını duydum ve Austin telefonu geri doğru dans etmiyorsun geldi. Kevin kucağına beni gördü ve dedi ki, "ben sizi rahatsız etmeyeyim. Sadece telefonumu unuttum."

Hemen döndüm ve o yüzden vücudum kabarcıklar ile kamufle edilmişti oturdu. "Sorun değil."

"Eğer izlersem eğer siz oynamak için gidiyoruz eğer, bir sakıncası var mı?" diye sordu.

"Eğer öyle bir şey olursa başka bir içecek ihtiyacımız var," Kevin söyledim.

Bize bir içki almak için gitti gibi "geri döneceğim” dedi. Üç atış ve üç Margarita düzenlenen bir tepsi ile döndü. Aşağı tepsi set, ikimiz de bir bardak ve bir margarita verdi. Yeni "bir şey." Okuduk ve çekim çarptı.

Başka içecek bir yudum ile takip ettim. Bir yudum daha aldı beline havlu döktü ve geri tırmandı.

Sessizlik bir dakika sonra ateş hissetmeye başladım. "Ne ateş vardı?” Geveleyerek.

"Sosyal yağlayıcı," gülümsedi.

Kalçamda Kevin el hissettim. Üzerinde elini kaydırdı o zaman, benim yumuşak dudakları benim kedi arasında bir parmak kayma izin verdim. Yavaş başladı ama yakında beni ve parmağıyla dalan oldu. Midem ürperdi biliyordum önce benim kedi fışkıran orgazm küçülmüştür. Gözlerimi kapattım ve beni yıkamasına izin verin. Onları açtığımda, Austin gülümsüyordu ve sessiz küçük bir golf alkış yaptı. "Çok güzel. Önümdeki değil mi bunu yaramaz ve daha yoğun hissettim?" diye sordu.
"Evet." Diye mırıldandım, zorlukla duyulabilir.
"Lanet olsun bebeğim, Eğer onu izlerken sakıncası yoksa, aletim patlamak üzere. İstersen geri alabilirsin."

Benim omuzlarını silkti ve tezgah sıcak küvet koltuk kıçımı kaldırdı. Kevin dönük iken, horoz üzerine cowgirl tarzı ters kendimi indirdi. Çok dizlerim beni getiren derin, elinden eğildim, yüzümü Austin yüz on beş santim ancak vardı.

Kevin Yukarı bana atmaya başladı ellerim sürekli kendime Austin dizlerini tuttu. Kıçımı her itme ile kaldırdı hissettim. Yukarı ve geri sudan göğüslerimi kaldırdı Kevin, içine eğildi. Austin eğer izliyordu ve gözlerimiz kilitli olmadığını görmek için baktım.

Yukarı ve geri dönmüş oluyorum her el ile bir meme ovuşturdu.

Kevin kafasını arkamdan gizli yani Austin yaklaş bana göstermek etmek için parmağını kıvırmak göremedi. Öne eğildim ve Austin uyluk üstleri ellerimi yerleştirilir. Biraz daha uzandı ve ellerimi şimdi onun horoz inç. Yapamadım ve kendimi kontrol etmek istemedim.

Baloncuklar altına Austin sert çelik horoz gibi ulaştım.

Daha önce hiç aynı anda yanımda iki musluklar vardı.

Kevin benim kedi pound devam ederken Austin okşamaya başladım.

Austin ellerini başının arkasına koy ve ona çalıştığım kadar rahat.

Kevin yaklaşıyor hissedebiliyorum. Daha hızlı ve daha sert pompalıyordu.

Austin horoz kontrolümü kaybetmeme neden olmadan, Kevin beni içine cum coşma coşma sonra serbest bıraktı.

Rahat ve Austin horoz çok yakın kıçımı koymak etrafında döndü ve onu öptü, dışarı kaydırdı bitmez. Gibi kalçalarım beni yönlendiren garip eller hissettim kocam öpüyordum.

Bu uygun mu?" Kevin sordum.

Tamam "ne?" diye sordu.

Kendi zevki kayıp ve yakın içimde başka bir adam almak için nasıl hiçbir fikrim olduğunu belliydi. Yukarı eğildim ve arkama uzandı ve Austin saç ile elimi koştu ama Kevin gözlerimi tuttu. "Bu. Bu İyi mi?" Sadece benim yaptığım gibi istedim ama çok geçti. Austin içimdeydi.

"Oh bebeğim. Bu hiç adil değil. Paige onu asla tırnak bana izin verecek," diye sızlandı.

Bana girdiğinde, Austin horoz tam uzunlukta hissettim. Onun topları benim klit üzerinde dinlenmiş olarak gözlerimi kapattım.

Sevişmek isteyen "herkes bebeğim, söyle bana. Arkadaşlarım da olabilir. Yukarı bedenimi değiştirdim ve sonra tekrar onun mil sürdü sadece lanet Austin bana bırak lütfen," diye inledi. Ellerim dizlerinin üzerinde idi. "Linda. Geldiğinde ona nasıl baktığını görüyorum onu istediğini biliyorum," dedim.

Ellerini sağlam bir amaç ile kalçalarımı tuttu gibi Austin horoz çelik gibi tamamen dik ve sertti. Yukarı kaydırdı ve onu tekrar kendime saplandı.
"Siktir et, zaten sen," Kevin huffed o yana alabilirsiniz. "Ama böylece senin önünde Linda becereceğim."

"Bir şey bebeğim. Bir şey," diye inledi, Austin horoz kaybetti. Onu Linda’nın kedi umut verici bir sorun yoktu. Teslim etmek kolay olurdu. Kevin bilinmeyen kokain ve bir kaya için neredeyse her şeyi yapar.

Yukarı ve aşağı gayretle becermeye başladım. Benim duvarları geçerken horoz damarları hissettim, baş hissettim, benim orgazm bina hissettim. Yan yana sallamaya başladı gibi ellerimle dizlerinin sıktı. Omuzlarımı sıktı, midem ürperdi. Sanki rahmim içine Austin horoz çekmeye çalışıyor olsaydı benim kedi kasılmaları hissettim. Sonra kedi benim horoz sıcak küvete ve cum patladı.

Yaptığım en kısa sürede Austin hızlı bir itme, içimde derin yük sonra yük pompası ile yükselişini hissettim. Her bir pompa ile kalçalarını yukarı doğru kuvvet ile sarsıldı, benim klit ovmak için onun topları neden olur. Bu orgazm benim tekrar rulo ve tekrar ve tekrar vurdu her seferinde neden oldu.

Ben geçirdim ve durduruldu kadar cumming durdurmak istemedim.

Alkolden kaynaklanan baş dönmesi oldu, orgazm ve iki sik içimde spermleri. Daha önce gördüğüm bir fiziksel orgazmik yüksek yaramaz ve harika hissettim.

Austin yumuşama horoz azalmıştı ve eğildi ve kocamı öptü. "Teşekkür ederim bebeğim. Teşekkür Ederim.”

Paige geri geldiğinde kedi horoz sevdiği kadar sevdiğini ve kız kardeşim gibi beni dikkate almadığını öğrendim. Ama Linda çıplak yatağımızda Kevin ile nasıl geldiğimi gibi

Kategori:

Anal, Gangbang, Grup, Sert

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*