BEN BUSE BENİ İYİ SİKECEK BİRİLERİNİ ARIYORUM.... ARA BULUŞALIM!00237 800 09 09
Ben Duygu benide bu şekilde sikecek varsa arasın Telefonum:0043 720 71 53

19 yaşındaydı, uzun ölümcül düz omuz uzunluğunda kahverengi saçları ve cilt rengi, ailesini, annesinin yan Portekizce taraftan miras.

Bir kafede geçen hafta çıkma teklif eden Mark, ilk buluşmasıydı. Orada bazı hukuk kitapları üzerinde yaklaşan bir sınav için okuma oturan olmuştu ve gel, ona eşlik edebilir ve sohbet etmeye başlamış olsalar istemişti. Numara onun için bazı metinleri alışverişi sonra sorulan vardı, buluşmaya karar vermişlerdi. Sanki Cuma gecesi yapacak daha iyi bir şey olsaydı güzel görünümlü bir adam değildi. Sosyal hayatı yokluk böyle bir devlet haline geldi bu Cuma gecelerini hukuk kitapları okuyan mahkum olmuştu ve onu çileden çıkarttı.

Katya ailesi için bir öpücük attı ve ön kapıya gitti, bu yüzden onun yaptığı gibi anahtarları elinde sallanan. Dışarıda Mark arabasında oturdu, müzik Patlatma, bir sigara içti ve ince vücudu yolunda ona doğru yolda aşağı yaparken görünce, pencereden dışarı atmış ve toprak kaldırımda izledim.

Atladı ve arabayı doldurma “Merhaba” kıkırdadı, çilek kokulu parfüm ona gülümsedi. Mükemmel genç vücudunun kıvrımlarını gösteren beyaz bir elbise ve altına kalın siyah çorap giymişti. Mark gözlerini üstümden olamazdı.
Bir akşam yemeği, yerel İtalyan bir şişe şarap ve uzun bir konuşmadan sonra, Mark onun evine götürdü. Eğer gelmek istiyorsanız, o anne ve babası akşam dışarı gitti ve sordu. Gülümsedi ve kabul etti.

İçeride kanepede bir koltuk aldı ve onun yanında oturup onu başlatmıştır. Utangaç kırmızı hafif bir gölge döndü ve utangaç bir şekilde yanıma geldi ve kanepenin köşesine oturdu. Öne doğru eğildi ve onu öptü. Zar zor cevap verdi, sinirleri iyiye.

“Hadi, Katya” üzerine basa basa söyledi.

“Ben sadece… bu yeni bit ben sadece” sinirli bir şekilde güldü, kanepe bakmaya desenli yastıklar okuyor.

Elini elbisesinin altına kaymış ve sıkı kapalı kasık bastırdı karşı. Yutkundu ve geriye doğru fırladı, hızla onun yanına vardı şok.

“Woah, woah!” diye güldü.

“Ayın zaman korkuyorum!” dedi. Utançtan o patladı olmasının, kırmızı derin bir gölge döndü.

“O zaman bana tatlı küçük kıçını gösterir misin?” Cheekily istedi.

Birden kahkahayı bastı ve ona kızgınsın “bir ifade verdi?”

Kuvvetlice ona baktı ve teslim etmek, elbise ve yalan onu çekme kanepede yüzüstü istedi. Ona şaşırmış gibi görünüyordu. Ciddi miydi? Ne diyeceğimi, ne yapacağımı bilmiyordum. Bu yüzden döndü ve sinirli bir şekilde koltuğa uzandım, sevimli beyaz elbisesinin arkasına hitching, arkasında onu bu akşam dışarı önce satın aldı ve taktı vardı kalın siyah tayt kaplı açığa anda yakalandı.

Mark ona gülümsedi ve kızın götünde bir el koydu. Yavaş yavaş siyah tayt onu aşağı çekti ve açık yeşil külot onu giyiyordu. Şok içinde nefes nefese onu duyabiliyordu. Neredeyse anında felç oldu. Göt yanakları dışında iki elleri ile yayıldı ve hayranlık sevimli küçük pislik ona baktı. Bir parmak yaladı ve ona göz kırpıyor olan pembe deliği etrafında koştu. Zevk içinde inledi, tamamen anı mağlup oldu. Göt onun içine bir parmak kayması ve o kadar sıkılır ve Uhhhh Tanrı soluk soluğa… “….” Diye inledi.

Mark elini taşındı kemerini aşağı ve onu çözdü…. Düzgün bu işi bitirmeye çalışıyordu.

Katja başını çevirdi, yüzünde şok yaymak ve ona bir göz baktı. Kemer uzandı, unbuckled ve atmış pantolonunun kapalı, yavaş yavaş. Onu harika daracık göt deliği girişinde penisini soktu ve bastırdı… … ele geçirdi ve Woah woah woah bağırdı “dur!!!” Kulağına “Katya onunla Git” diye fısıldadı…. “Oluruna bırak”….

Onun mil etrafında sıkıca kapatın sfinkter duvarlar hissettiği gibi horoz sıkı göt deliği yavaş yavaş onun içine hafifletti ve inledi. Bu noktada, Katya nefes nefese, koltuk yan tutup bir yastığa inliyordu. Bakire kıçını içine onun topları neredeyse kaldı ve sonra yavaş yavaş tekrar geri çekene kadar itti. Döndü ve ona baktı ve gözlerinde saf bir şehvet vardı. Ona çok kötü istedi. Harika kıçını içini araştırdı varmış gibi dışarı oozed vardı onu Kaya sert oldu, aşağı yukarı ve yüzünün önünde Zıplayan, pre parlak olan horoz, cum gösterdi. Yine kıçını yaymak ve girişinde horoz yerleştirilir, bu sefer daha hızlı kendini iterek topları onun kadar bu işte. Yastıklar birini kaptığı gibi tekrar yutkundu ve eklemleri beyazlaştı. Dışarı hareket ve ritmik başladı, karışım ya da zevk ve şok içinde inledi o topu elinden göt yanaklarına tokat…. Kalçaları sokup havaya popoya soktu.

Kategori:

Anal, Esmer, Full HD, Teen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*