BEN BUSE BENİ İYİ SİKECEK BİRİLERİNİ ARIYORUM.... ARA BULUŞALIM!00237 800 09 09
Ben Duygu benide bu şekilde sikecek varsa arasın Telefonum:0043 720 71 53

Yaklaşık dokuz oldu Cuma gecesi ve ben v yaka siyah düşük kesim ve gerçekten iyi görünüyor geç kaldı, bazı kot pantolon üzerine attım, cüzdan, telefon ve anahtarlarımı aldım ve kapıdan çıkıp ediyordum. Yanına gittim ama çok beğenmedim oradaki Arkadaşlarım ve diğerlerini gördüm. İçeri girdim ve hala kız arkadaşımın işi çıktı sonra oraya Sarah bekliyordu. Bunun gibi normalde partilerimiz de bira pong ve flippy Kupası, iki en popüler oyunlar bir sürü zaman ve partisi var. Pek ev sonra araba kullanmayı planlıyordum çünkü, belki yarım bir bira içtim derdim içtim. Parti bitti ve herkes evine gitmeye başlamıştı, herkesin sürücüleri belirlenmiş kimse sarhoşken araba çalıştı. Ben sürücü Sarah evdeydim ama burada Arkadaşlarla gidip ona bir öpücük verdim ve sonra onu arayacağımı söyledim karar verdi.

Kalmak ve Cody temizlemek yardım etmeye karar verdim. Muhtemelen korktuğu şey evine ne oldu diye Cody hiçbir şey içmedi söyleyebilirim. Muhtemelen bir saat boş bardak ve kutuları toplayın ve her yerde pisliği Temizle aldım. Muhtemelen şimdi iki civarıydı ve Cody sonunda bir bira istedi.

Bana bir bira teslim ederken "adam temizliğe yardım ettiğin için teşekkürler, bunu takdir ediyorum, benimle bir bira içmek" dedi.

"Ben miyim hayır adamım bu gece eve lazım" karşılığında dedim.

"Saçmalık adam bu gece burada kalabilirsin bir bira"

Küçük bir tereddütten sonra kabul ettim. Peki güncelleme neden olmasın yani. Her birkaç bira içtik ve biraz heyecan vardı, ama ne olduğunu hala tamamen farkında. Eğer tüm çöp poşetlerini dışarı ona yardım edebilir miyim diye sordu daha bir süre konuştuk. Sadece sabit baraj çok yağmur yağmaya başladı ama ne gibiydim. Biz her iki çöp torbası alıp kaldırımın kenarına ön kapıdan yürüdü. Oldukça ıslak ve aşağı kaydım ve doğru bir çamur birikintisi içine düştü yolun sonuna geldiğimde başlamıştı. Sadece yaptığım şey hakkında kızgın sanıyordum harika. Elbette Cody pislik olmaktan bana gülmeye başladı. Vücut komple arka çamur katı bir örtü vardı önce bana yardım etti ama.

"hahaha, adam pekala," yüzünde bir sırıtma ile dedi.

"Evet, gül bakalım, birkaç giysi aldım giyemiyorum"

"Ya ama hala kollarını geliyorum çamur var, daha iyi sadece duşta ilk hop"

"Bu bir fikir değil, çok kötü" hala ne olduğunu kızgın dedim.

Beni merdivenlerden yukarı tuvalete giden yolu gösterdi, onların geldim ve silah arka çamur temizlemek için çalışıyor duymaya başlamıştı, ama ulaşmak mümkün değil sadece bazı yerler bana bir havlu verdi. Duş oldukça gürültülüydü ama yine de hafifçe kapıyı açma sesine benzer bir gürültü yapabilirim. Aniden baktım ve duş perdesi gölge sinek açık ve Cody tamamen çıplak adımı gördüm. Ne kendim için biraz deli.

"Temiz biraz yardıma ihtiyacın var gibi görünüyor," dedi.

"Ummm…tabii, sanırım," kalp atışım hızlandı gibi, bütün bir gece olduğunu çok düşündüm bunu beklemiyordum dedim. Ama tamamen çıplak karşımda duruyordu. Hala adam yakışıklı, gerçekten kendi görünümünü yargıladım ama hala Cody çok seksi görünüyordu söylemek gerekir sanırım.

Bana yakınlaştı ve beni omuzlarımdan yakaladı ve sırtım dönük olduğunu bu yüzden etrafında döndü. Tahrik etmeye başlamıştım ve sikimi biraz şişmeye başladı hissedebiliyordum. Kollarımın geri yıkamaya başladı, sırtıma aşağı daha omuzlarıma doğru çok yavaş ve intoxicatingly sürttürdü. Sabun yakaladı ve ellerini üzerine biraz daha koy ve sırtımı ovalamaya başladı.

"Bu kirli Neredesin" dedi.

Ellerini indirdi "Evet, orada" dedim, ve sonra abazanlık benim devralmaya başladı, "alt" belimin altına ellerini taşındı, "Alt" talep ettim ve kıçımı öpmek başladı.

Kıçını ovmam "Evet orada, hoşuna gidiyor"

"Evet," ben hokkabaz gibi görünüyor diye tahrik oldum patlamak üzereydim.

Kıçımı bir sabun kadar devam etti ve kıçımı çatlak aşağı yukarı ve parmaklarını ovmak başladı, inanılmaz hissettim, sanki bana yapıyormuş gibi sevdim. O zaman gerçekten olmak istiyordu söyleyebilirim yerde delik tarafından onun yolunu buldu. Bir anda parmağını aldı ve çok iyi hissettim koy, oldukça gürültülü bir inilti vardı. Ve, ve parmak ve yaklaşık 30 saniye boyunca bir parmak takmadan önce beni sikti durdu. Canının yandığını, aynı zamanda gerçekten iyi hissettim, ama bu durum için mükemmel olduğunu umursamadım.

Kıçımdan parmaklarını çekti ve arkamda dizlerinin de var. Sonra kıçımı çatlak ortasında dilini koy onu hissettim ve hemen isteyen çocuk delik taşındı. Çok fazla oldu ve öne doğru eğil ve duş yanında kendimi hazırlamam vardı.

"Evet," diye inledi

O lanet kıçını yerken "Beğen"

"Tanrı var"

Yine onun dilini sıkışmış kıçıma "Evet eminim öyledir, o uzun önce benim horoz sopa benim, Bu pembe deliğe sikimi istiyorsun," dedi.

"Evet, dick istiyorum"

Bir dakika kıçımın kenarına devam etti. Bana dönüp kalçalarımı yakaladı sonra tamamen dik 7" dick onun yüzüne bakıyordu. Uyarı olmadan eliyle aletimi tuttu ve inme onu başladı. Aynı zamanda taşaklarım yüzüne karşı koydu ve onları yalamaya başladı, mesaim yaladı çıktı. Kafaya almış, sadece hemen hemen her şey uydurma sikimi tamamını ağzına.

Dick lanet, senin ağzın çok sıcak, ahhhhhhhh "Evet, berbat"

Cody dick birbirimize oral seks verdik ilk kez emme iyi oldu, ama baraj on kat daha iyi bu sefer hissettim. Horozuma sahip olduğu gibi tekrar sikimi emiyordu o konuşmuyor bile neredeyse iki ay sonra inanamadım.

"Ah gelmek üzereyim," gerçekten yüksek sesle inleme dedim.

Sikimi uzak kafasını geri çekti ve ayağa kalktı "henüz değil," dedi.

Beni yakaladı ve ona yakın beni çekti ve benim kafa hiç muhtemelen yaşadığım en romantik öpücük verdi. Duştan kendini kurut atladı ve onu takip etmemi söylüyor yürüdü banyo kapısı. Temelde duştan çıkıp havlumu aldı hızla koştum ve mümkün olduğunca hızlı kuru kendimi sildi. Yatak odasıydı ve çıplak bacakları ile yalan onu dosdoğru havaya kaldırdı gördüğümde koridorda yürüdüm.

"Bu sıkı eşek Matt o büyük dick koymak istiyorum"

Biraz kurtaramadım, ve ona hayatının lanet vermek için daha istekli olduğunu.

"Kıçını, hunh bu büyük horoz istiyor musun?"

"Biliyorsun, şimdi bana vermeni istiyorum…. Sikimi bekle onu yapıyordum, çünkü HADİ," neredeyse kızgın gibiydi.

İpucu onun yanında yatağında yatıyordu ve zonklama horoz yağlanmış ve sonra kıçını çatlak ve deliğinden aşağı yukarı ve biraz yağlanmış duş jeli bazı yakaladı aldım. Hızlı kıçına giriş için penisi benim kaydırdı. Etrafında daireler çizerek bana birkaç dakika önce duşta yaptığı gibi onu biraz alay delik onun dibinde sikimi sürdüm.

"İsa zaten sopa, kıçıma aletine ihtiyacım var"

Artık zamanı boşa harcamak istemedim ve onun kıçını içine sert horoz ucu ittim. Yedi hepsi bu kadar küçük bir inilti, o zaman tamam olduğunu biliyordum ve bunu daha fazla zorladım.

"Şimdi beni siktir et," diye devam etti.

Şiddetle kıçını pound başladım, sadece daha fazla bu noktada bana döndü inlediğini, dinliyor. İyi bir ritim dışarı çıkar ve aldım.

"İyi hissettiriyor Cody"

Evet "Aman Tanrım." diye yanıtladı.

"Evet ibne herif…. çılgınca sikmeye devam ettim dick lanet" diye bağırdı ben.

"Şerefsiz ibne değilim," öfkeyle kendi inliyor boyunca ağladı

"Evet, paçoz bir şampiyon gibi dick benim alıyorsun…. Söyle!"

"Siktir et!" geri attı

Daha önce sahip olduğumdan daha sert itme gibi "dedim.

Diye mırıldandı o zevk büyük bir feryat ile, "Siktir, ibne değilim, ben bir homoyum. küçük ibne götümü sik!"

Duymak istediğim buydu, "kıçına boşalacak ediyorum." Hamle kıçına hamle sonra geldim, kıçını içine patlayan bir volkan gibi hissettim. Orada hayatımın belki de en yoğun orgazmını hava için nefes nefese eşek onun kalın.

"Nasıl hissederdim?" diye sordu

Neredeyse yine patladı lafını duymaktan. "Harika hissettim," hala derin derin nefes alıyor

"Şimdi benim sıram, bana ver o kıçı"

"Anladım," hevesle tam onun büyük horoz gibi sert becer onu istedim bilerek derledim.

Onu dışarı çıkardım ve cum kıçını damlayan görebiliyordum. Eliyle ulaştı dolaşıyor ve çıkıyor ve onu tekrar oraya koy tüm cum kadar kazınmalıdır. Çok sıcaktı.
"Kıçına boşalayımmı"
"Bunu çok iyi biliyorsun, şimdi buraya gel"
Yüzüstü yatağa fırlattı beni tuttu, jel yakaladı ve ona hem bana hazır olduğumu. Yavaş yavaş daha önce yaptığım gibi sikiyle götüme sürtündü.
"Lanet olsun" diye geçirdim içimden
"Bir orospu gibiyim," analdan sikmesini istedim ama affetmeyeceğini söyledi. Bu büyük yarrak anal için "hazır"
Büyük bir baskın ile doğrudan isteyen kıçımı aşağı itti. Gerçekten yüksek sesle çığlık attım, acı ilk başta yoğundu. Ama yakında aynı şiddetli ağrı saf zevk döndü ve tam mest oldum. Götümü paramparça etti ve daha fazla istedi.
"Ah, evet becer"
"Şimdi kimdi orospu"
Ben "ben Ahhhh, lanet olsun."
Beni sikmeye devam etti. Kıçıma tüm yarrağını sokmaya başladı. O kadar harikaydı duyguyu tarif bile edemiyorum. İçimde gergin onu hissedebiliyordum.

Kategori:

Anal, Sert, Teen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*