BEN BUSE BENİ İYİ SİKECEK BİRİLERİNİ ARIYORUM.... ARA BULUŞALIM!00237 800 09 09
Ben Duygu benide bu şekilde sikecek varsa arasın Telefonum:0043 720 71 53

Merakımı diğer seks özellikle kıyafetlerinin altında dolabın içinde bir delik açtım sonra banyoya bakarım benziyordu temas vardı benden başka evde sadece olan annemin ve büyükannemin ve sadece kadınların neye benzediğini hakkında büyüdükçe benim odam banyonun yanında uzun zaman önceydi. Açılış kullanımda eğer resmi duvar onarıldı eğer bakmak gibi olur kaldırılan kapak varken, banyoda ve bir resim kararmış parçası oldu. Benim tarafımda bir basketbol takımının delik ve bir poster kapak için oyun hamuru kullandım.
Bir gün okuldan eve odama cinsel gerilim bastırılmış dolu gittim ve mil sonra benim topları masaj kafama dokunmaya başladı. Yakında elbiselerim vardı ve bacaklarımı ve elimi sikimi ovuşturarak yatakta yatıyordum. Kapının açıldığını duydum ve büyük annem olduğunu açıkladı.
Cumming bu kadar yakın olduğum için nefesimi altında yemin ettim. Yataktan yuvarlanan kendimi bitirmek için en iyi yolu bazı gizlilik Kazanç ve yaptım ben tuvalete gitmek olduğunu düşündüm.
Kapağı tuvalette oturarak zeka ve duvara ayaklarımı ilk önce sertliğini geri aletimi teşvik etmek zorunda kaldım. Yakında tekrar uzağa nihayet üç kasılmalar başımı ellerimin üzerinde ve sızma cum gönderilen kadar keyifli vücudumdaki hissi binası duygu okşadı.
Durdu ve kendimi temizledim kadar sağmaya devam ettim. Her şeyi olan ama banyoda bir havlu hasta o kısmı bana sarılmış ve kafasını odama duş için bazı kıyafetler almak ve sonra da hazırlanmış değil. Kötü fikir. Eğer bir şey değişmiş olsaydı ilk yağmuruna gerekirdi ama kim bilir.
Kapı açılış üzerinde bir sırıtma büyükannemin yüzünü yüzleştim.
“Ne yapıyorsun?” Havlumu çıkardı.
Cum hala kafamdan daha yavaş olsa sızma oldu.
“Bunu biliyordum.” Diye bağırdı.
“Anneme söyleme” dedim
Banyoda “otuzbir hakkında senin hakkında ya da delik.”
Zayıf hissettim ve hiçbir şey açılan ağzıma geldi.
“Ama bir anlaşma yapabiliriz. Odama gel ve bana yardım et ve bu hiç olmamış gibi davranacağız.”
Odasına onu takip ettim doğduğum gibi çıplak demek istediği konusunda tam olarak emin değilim. Yatağın üzerine havlu attı ve elbisesini çıkardı.
Büyükannem neredeyse altmış oldu. Vücudu zaten yaş gösterdi. Yüzü buruşuk ve benden önce soyulmuş o bedenini çoğunluğu olarak gördüm.
Döndü ve nefret etmeme rağmen ilgimi çekti bana hangi saç bir ormanla kaplıydı onu kedi karşı karşıya.
“Benim pislik yalamak gel.” Açıkça söyledi.
Yatağına geri yağ döşeme ve bacaklarını onun yaptığı gibi sarkan oturdu.
Ona doğru yavaşça saçlarını ayırdı gibi gevşek sertleşmeye benim biraz duygu taşıdım.
Sadece yaşlanma olduğu için kedi dudakları büyüktü, beklediğimden daha büyük ama şüpheleniyorum. Ağzıma koymak ve onun kokusunu yakaladı. Balık kokusu öyle yaptım ama tadı çok kötü değildi. Dudak nazik kendi dudaklarımla çekiştirdi ve dilimin ve onu yarık aşağı hareket edelim.
Zaten yatakta kıvranıyordu.
En son bir adam vardı merak ediyorum. Eğer bir muhtemelen uzun cum yapmak için kabul etmedi.
Klitorisini genelinde dilimin fiske deliğinden çıkmış ve kızı parmaklıyor için sürgülü ve hiç inliyor yüksek sesle ve daha yüksek sesle büyüdü önce almak için geldi klitorisini emme yanılmışım ve nihayet geldi. Bu oldu zaman ilk adımı ben attım durdum yine ama bunun yerine mastürbasyon yapmak zor ve hazırdım.
Bacaklarını ve dedi ki, “Hayır onu monte etmek üzereydi!” Sadece ona sakso olsam bile dehşete düşmüş görünüyordu.
“Neden olmasın?” Dedim.
Cevap verdi ama şimdi ben de istedim çünkü inkar etmem.
Devirdi ama yatağa yuvarlanan engel oldum. Şimdi karnının üzerinde oldu ve umurumda değildi. Onu aldım ve kıçını yayılır. Anüsünü büzülmüş ve sözleşmeli. İyi bir delik vardı.
Ona doğru kafamı güdümlü ve beni durdurmak için neşeli o sadece yardım etti. Onun içindeydim. Yavaş yavaş neler olduğunu sevecek olan tek kişi olmadığı gerçeğini kabul etmek görünüşteki mücadele vazgeçti gibi yanakları buruşuk arasında ilk kayan inme onu başladı.
Benim topları kıçını karşı sürtünme hissettim ve kıçını içine boşalmak aynı benim hissettiğim kadar onu daha sert ve daha hızlı okşadım klitorisini karşı onu ve göğsüne bir el ile ve diğer sürtünme altında ellerimi kaydırdı.
Dışarı çıkardım ve kıç taraf onu ve dışarı sızıyor cum benim gördü. Üzerinde sırtüstü devirdi. “Merhaba hayatım.” Dedi.
Kapıda annemin yanına döndüm.
“Yakın Tommy yaptın kapıyı duymadın.”
Yapmadım.
Şaşkın ne yapacağımı bilmiyordum.
“Tommy sonra bir duş al yemek aletini Temizle büyükanne var aşağıda.”
Annem döndü ve gitti.
Dizlerinin üzerine indi ve benim şaft temiz yaladı, büyükanne çatık döndü.
“Grubumuza katıldığınız için sorun değil sanırım.” İşi biter bitmez dedi. Durdu ve kıç çatalı arasına elini kaydırdı, “kıç deliğine sikilmek için sıra sende bir Dahaki sefere bu kadar”dedi.

Kategori:

Yaşlı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*