BEN BUSE BENİ İYİ SİKECEK BİRİLERİNİ ARIYORUM.... ARA BULUŞALIM!00237 800 09 09
Ben Duygu benide bu şekilde sikecek varsa arasın Telefonum:0043 720 71 53

Geçenlerde Büyükannem ile bir ilişkisi vardı. Uzak bir şehirde yaşıyordu ve ne zaman bir hafta ailemi ziyaret edildi. Onu tekrar görmek ve büyüdüğüm yıllar boyunca ailesi hakkında hikayeler anlattı ederken dinlemek güzeldi. Dedem Annem ve Babam sık sık bizi ziyaret etmek ve birkaç gün kalması için davet öldükten birkaç sene önce çok vardı.
Özellikle bu ziyaret sırasında, Anne ve Baba özel bir sosyal zorunluluk bir akşam katılmak zorunda kaldı. Anne büyükannesi ile onu şirket tutmak için o akşam kalmamı istedi. Kabul ettim ama üniversite arkadaşlarımla takılmayı tercih ederim.
Odamda bilgisayarda gecenin başlarında çalışıyordum. O büyükannesi için çok iyi bir şirket değil sanırım, ama onu göz ardı etmek istemedim. Oturma odasında biraz sosyal olayım karar verdim.
Ona, "Merhaba Büyükanne karşıladı. Televizyonda ne izliyor?"
Bir şey pek değil. Bu gece çok sıkıcı. Ne yapıyordun?"
"Bilgisayarda okul çalışmalarımı yapıyordum. Senin için bir şey alabilir miyim?"
"Evet, kendimi yalnız hissediyorum bu gece ve büyükbaban Bayan. Baban evde içki tutar, eğer bulabilirsen, sert bir içki istiyorum sanırım bir içki istiyorum."
Bir içki istedi bu oldukça beni şaşırttı. Özür dileyen bir sesle dedim ki, "Kusura bakmayın, bu gece senin için çok gelen oldu, ama hemen içecek bir şeyler alayım. O zaman seninle iyi bir ziyaret için oturacağım."
Odadan çıktım, TV kanalları saygısız başladı. Canı sıkılmıştı belliydi.
İçkiler yaptım ve odaya geri döndüm. Ona cam teslim bana dedi ki, "Teşekkür ederim". Televizyonun karşısındaki kanepede oturuyordu, benim için onu izlemek için yanında oturmak için uygun.
Konuşmak için döndü TV kapalı. Bacaklarının üzerinde ayrılmış olan bir elbise giymişti fark ettim. Düzgün bacaklarını sonuna kadar zar zor karnını kapsayan iyi ona etek maruz kaldı. Geçmiş yıllarda giyim mini elbiseler gördüm ve eski bir kız için bacaklarını güzel bir çift olduğunu biliyordu. Şimdi düzgün uzun gösteriyor bacakları ile oldukça seksi görünüyordu.
Oldukça hızlı ona içki tüketilen ve bana boş bardağı uzattı. "Bu iyi oldu, bir tane daha?"
Tekrar mutfağa kayboldu ve güçlü bir içki hazırlamaya nasıl karar veremedi. Onu sarhoş etmek istemedim, ama başlangıçta güçlü bir içki istedi hatırladım. Bu gece biraz üzgün göründü gözüme. ben içki iyi bir miktar taze içecekler yapmaya karar verdi.
Yine kanepede onunla oturup içkilerimizi yudumlarken yaşındayken, biraz çakırkeyif hissetmeye başlamıştım. Aynı şekilde duygu olmalı ben de biliyordum. Nasıl yaşamlarını birlikte oldu harika dedesi hakkında konuşmaya başladı. Dinledim süre konuşmasına izin verdim. Cinsel hayatları hakkında bazı yorumlar çok iyi ve tatmin etti.
Bana sorma, "bir kızla ciddi düşünüyor musunuz baktı?"
"Şu anda kimse özel," hızlı bir şekilde cevap verdi.
Hiç sevgi dolu almıyor musunuz "çok kötü. Hey! İçkimi boş. Bir tane daha nasıl," diye yüksek sesle bağırdı.
Ben ayağa fırladı, elini uzattığı bardağı alıp mutfağa gitti, "TAMAM, hemen getiriyorum," dedim.
Mutfağa girdim, biraz sarhoş bir duygu olduğunu farkettim. Ne yapmalıyım? Daha güçlü içecekler veya bazı ışık olanlar. Beraber sarhoş olabiliriz karar verdim. . Diğerlerine benzer bir sonraki sarhoş ettim ve oturma odasına geri gitti.
O zaman beni beklerken onu gördüm. Dedi ki, "dans etmek istiyorum."
Hızlı bir şekilde gözlük seti indirdim, onu yakaladı ve müzik olmasına rağmen odanın etrafında şahlanan başladı. Güldü ve dedi ki, "Bu harika, müzik yok, ama eğleniyorum."
Bir nevi arka koltuğa yuvarlandı gibi sarhoş olduğunu biliyordum. Benim aldığım gibi ona bir içki verdim.
İçkilerimizi yudumladı biz sadece yaptığımız dans hakkında şakalar yaptık.
Bahsettiğim, "sarhoş olduğumuzu düşünüyorum."
"İyi," diye mırıldandı ve güldü. "Eğlenceli bir gece geçiriyorum."
Eski günlerden konuşmaya devam etti, "bizim evin her odasında seks büyükbaban ve ben sana söylemiş miydim?"
Bu beni şaşırttı ve söyleyecek çok sessiz kaldı bilmiyorum.
"Evet, ön odada yaptık, mutfakta, banyoda, garaj kapısını açmak bir kere garajda. Buna ne dersin gururla diye bağırdı mı?".
"Bunu yaparken iyi vakit geçirdin sanırım."
Ne yazık ki söyledi, o kadar çok "Ama şimdi deden gitti ve onu özlüyorum."
Şimdi onu bornoz çözülmüş oldu ve önünde geniş açık oldu. Çürük iyi ona bol bol göğüslerini göstermiş ve zar zor karnını kaplı.
Dedim ki, "Yatağa gitme vakti sizce içmek için iyi bir zaman bu gece ve belki de bize yetti."
"Hayır, şimdi değil," kesin olarak bozulan bir sesle söyledi.
Yüzüme bak ve bazı çekincelerini hakaret eden bir sesle, "Ne bakıyorsun gezdirdi mi?"
Ben göğüsleri ve çıplak bacaklarına bakarken beni fark edeceğini bilmiyordum. Tüm söyleyebileceğim, "Büyükanne, neredeyse çıplak ve çok seksi görünüyorsun."
Yavaş, "iltifat için Teşekkürler diye yanıt verdi. Kimse büyükbaban öldükten söyledi. Biraz seni tahrik ediyor mu?"
Cevap verdim, "seni tahrik olmamam Büyükanne,"dedim.
Üzerinde ulaştı ve pantolonumun üzerinden benim ereksiyon sıkılmış.
Eğer beni gafil avladı, eğer o, "horoz hissediyorum gibi bir sesle konuştu ve zor. Bana aşık olmuş olabilir misin?"
Bu şekilde düşündüğüm için bana "büyükanne, yazık."
"Böyle düşünme." O güzel göğüslerini göstermek için omuzlarına askıları kapalı çekti. Bu yüzden yüzüme yakın meme nuzzled sonra göğüslerine başımı çekti. Ağzıma meme almak benim için doğal bir şeydi. Elini pantolonumun üzerinden sikimi masaj başladı.
Demek yeterince meme onu ağzıma aldım, "Büyükanne, sarhoşuz ve bu işi olmamalı."
"Çok fazla endişeleniyorsun. Neden sessiz ol ve beni seksi yapıyor değilsin."
Şimdi de durdurmak için açıldı. Elimi karnını gitti ve benim parmak onu kedi dudaklar içinde kaymasına izin verdim, ıslaklık hissettim.
Başımı aşağı itti ve onu kedi yalamak istedi aklıma geldi. Zemin için kasık ona alışmak için hareket ettiğimde koltuğun kenarına yakın poposunu taşındı. Bacaklarını açtı ve bana oda bol vermek için onları Yukarı çekti. Dilimle klitorisini dokundu, cinsel hareket etti ve inledi. Aşağı yukarı ve yeterince uzun klitorisini üzerine gittim her zaman emmek için durmadan onu yarık yaladı. Onu kedi iki parmak koymak ve ona lanet parmak başladı. İnilti ve zor nefes almaya başladı ve orgazm olmak üzere olduğunu sanıyordum.
Aniden zorla durdu ve dedi ki, "beni o koca şeyi."
Dizlerimin üstündeydim ve yakından onu benim horoz koymak için harekete geçti. Zaten benim horoz için tek yapmam gereken itme oldu yani amacına ulaşmıştı. Tüm yol zevk yüksek sesle nefesini vermek neden düştü ki bu çok sulu oldu.
Çok uzun sürmedi biliyordum o kadar sıcaktı. O birkaç vuruş yaptım sonra onu orgazm etmeye başladı çünkü bir sorun gibi görünmüyordu. Benim horoz her zaman onun içinde onu kedi derin girinti içine boşalmak atış bir hamle aptal hissediyordu sanırım. Vücudu çok sert oldu ve vücudu arttığını ve cinsel mutluluk dalgalandı.
Bu pozisyonda hızlı atıyor kalbimiz ile uzun süre kaldık ve ikimiz de çekin beni istemedi sanırım.

Çıkardığımda ailem kanepede bir karışıklık yapma konusunda endişeliydim. Sonra büyükanne dedi, "benim için yeteri kadar kafamı bu gece al yetiştir."
Ona gerekli boşluk verdim. İyi onu kaldırdı ve sonra bir pozisyonda onu kedi dışarı fışkırdı gibi cum benim yakalamak için koydum.
Dedi usulca, "TAMAM, yavaşça çekin."

Ben çıkardı ben elinde kaygan ve yumuşak horoz almak için öne doğru uzandı, sonra dedi ki, "çok tatmin edici olduğunu düşünüyorum."
"Ben biliyorum ve harika bir orgazm vardı, ben de biliyorum."

"Evet, yine birisi için seksi olmak, torunum için bile olsa harikaydı."
"Büyükanne, çok seksi bir kadınsın. Senin yaşındaki bir adam bulmak gerekir."
"Evet, ama bu yaşta kolay değil."

Kategori:

Yaşlı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*