BEN BUSE BENİ İYİ SİKECEK BİRİLERİNİ ARIYORUM.... ARA BULUŞALIM!00237 800 09 09
Ben Duygu benide bu şekilde sikecek varsa arasın Telefonum:0043 720 71 53

Geçen yıllar için zevk istiyordum, ama mümkün değil. Nedeniyle devre dışı olma beni ve kilo alma aslında. İnsanın nefesini kesiyor büyük bir yarak ile anal. Basit kilo ile, 6 inç çok kalın penisim iş artık bitti alamadım.

Bunu değiştirmek için bir yol bulmam gerekiyordu. Hiç yatak odasına istediği her şeyi getirecek penis kılıfı arıyordum hiçbir fikri yoktu. Çok araştırma en gerçekçi hissediyorum öğrenmek için yaptım. penis kol satın alma sona erdi. 9 inç canavar horoz şimdi kısa penisim yaptı. Zaten çok kalın bana, çok daha kalın oldu.

Kullandık ilk gece , ona bir sürprizim olduğunu söyledim. Yatakta onu yatırdım ve yatağın kenarına kocagöt çekti. Horoz zaten kol ile hiç tereddüt etmeden doğru itti. Yüzüne bak hayal edebileceğimden en iyi şeydi. döl içinde her zamankinden daha fazla 9 inç canavar bir sike sahip olduğunu görebiliyordum. Daha önce hiç bu kadar tam olmamıştı söyledi.

Güzel kedi ve sikini amıma görmek mümkün oldu. Onca yolu o derin onu kedi içine geri yüzündeki saf sevinç her duyguyu izlerken onu da çöpe getirirdim. Karım asla squirtted önce. Ve oldu. Tüm yeni horoz yüzünden. Her zaman şimdi kullandığımız ve hala tam onu yapar nasıl görmek bana mutluluk veriyor. Kilo verdim ve geri yerine yağ ile çevrili bir eski penisim sahibi olmaya kadar kullanmayı çok seviyorum ve istiyorum.

Kategori:

Yaşlı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*